סיפורי הצלחה

בואו לקרוא מה לקוחות שלנו מספרים על המוצרים שלנו ועל הפרויקטים שביצענו!

הטמעת פתרון DR על גבי AZURE בבריטניקה

הטמעת פתרון DR על גבי AZURE בבריטניקה
חברת בריטניקה מערכות ידע בע"מ מתמחה באספקת פתרונות מתקדמים וכוללים לניהול הדרכה ולמידה, כשירות וניהול הלו"ז.

מוצר הדגל של החברה – Fox, מיועד למגזר התעופה האזרחית, המגזר הביטחוני והארגוני.
כחברה הנותנת שירות לארגונים בינ"ל כגון : Boeing, NASA, American Airlines, United Airlines וגופים גדולים בישראל כגון צה"ל, משרד הבריאות, בנק הפועלים ועוד - חיפשה בריטניקה מענה יציב וזמין לנושא המשכיות עסקית והתאוששות מאסון (DR) ופתרון אחסון אמין במחיר ריאלי לטובת גיבויים.

שילוב מנצח של המשכיות עסקית ופשטות בניהול ובתחזוקה השוטפת:

הטמעת פתרונות ה- DR והגיבוי בפלטפורמת הענן של מיקרוסופט - Azure - הינה חלק מהקפיצה הטכנולוגית-דיגיטלית שביצעה חברת בריטניקה. הפלטפורמה מאפשרת לחברה ליהנות מהיכולות המתקדמות של שירותי Azure Site Recovery על מנת להשיג רמות גבוהות של שרידות והמשכיות עסקית, בין היתר על-ידי ניהול פשוט בשוטף ובחירום.

צוות מומחי פלטפורמת Azure של U-BTech הוביל את הפרויקט בשיתוף פעולה מלא עם צוות התשתיות בחברת בריטניקה, החל משלב התכנון והאיפיון, דרך היישום וההטמעה ועד שירותי התמיכה ופתרון הבעיות.

הפתרון הוטמע במטרה לחסוך בעלויות ובמשאבים ועל מנת לאפשר לחברה תגובה מהירה ויעילות גבוהה במקרי חירום, בשילוב סביבת פיתוח תומכת בענן, כמו גם יכולת ניהול נוחה ופשוטה המקלה על הארגון ומעניקה לו קפיצה עסקית וטכנולוגית משמעותית.

שי שניר, IT Director בחברת בריטניקה: "בחרנו בפלטפורמת Microsoft Azure בעיקר לאור העובדה שהתשתית שלנו מבוססת ברובה על מערכות מיקרוסופט, וכן לאור התרשמותנו כי הענן של מיקרוסופט מציע הרבה יותר מאשר תשתיות שרתים מקומיות. התרשמנו ממגוון השירותים והאפשרויות ש- Azure מעמידה לרשותנו ומההיצע של מוצרי צד שלישי. תודה גדולה לאנשי יוביטק שליוו אותנו בפרויקט והיוו חלק משמעותי מהשינוי הטכנולוגי-דיגיטלי שאנו מובילים בבריטניקה בימים אלה".

שי שניר, IT Director, בריטניקה מערכות ידע

הטמעת פתרון ענן של מיקרוסופט ב- MotoRad

הטמעת פתרון ענן של מיקרוסופט ב- MotoRad
חברת MotoRad (פישמן) מתמחה בייצור מערכות ויסות חום למנועים ומכסי לחץ למערכות הקירור ליצרני רכב רבים בעולם. המפעל ממוקם באזור התעשייה בר-לב, שבתחום המועצה האזורית משגב והוא משלב ידע וטכנולוגיה מהגבוהים בעולם.

MotoRad בחרה בפתרון הענן הציבורי של מיקרוסופט, המספק שירותים בתצורת SaaS, ובמסגרתו השלימה
U-BTech Solutions פרויקט הטמעת Microsoft Office 365 בחברה, הכולל את פתרונות Exchange Online, SharePoint Online, Skype for Business ואת שירותי ה- Office.

הפרויקט כלל תכנון והגדרת תשתיות Exchange Online, הקמת תשתית ענן היברידית מבוססת Exchange 2013 ו- 2007, העברת כ- 113 תיבות שהתארחו בחוות השרתים של סלקום-נטוויז'ן לענן על גבי תשתית הדואר המבוססת Exchange 2010 Microsoft, ביצוע הגדרות אבטחת מידע כנדרש וליווי העברת תיבות הדואר של משתמשי הקצה לענן.

דלית אלוני, מנהלת IT בחברת MotoRad, "תודה רבה לכל הצוות של U-BTech על התהליך המסודר והמקצועי של העברת שרתי הדואר לענן. התשתית עובדת מצוין, גם בהתחברות מאתרים מרוחקים. תודה לכם על העבודה המאומצת, הדיוק בביצוע, על שיתוף הפעולה המלא עם הצוות של MotoRad, על התיאומים לאורך ולרוחב ועל תרומתכם למהלך המורכב והמאתגר שעברנו יחד".

דלית אלוני, מנהלת IT ב- MotoRad

הקמת תשתית SharePoint חדשה בהדסה

הקמת תשתית SharePoint חדשה בהדסה
המרכז הרפואי האוניברסיטאי הדסה כולל בתוכו שני קמפוסים בירושלים. אחד בהר הצופים והגדול מבינהם בעין כרם. בתי החולים מציעים מערכת ענפה של שירותים רפואיים, מהמתקדמים ביותר, למאות אלפי אנשים מדי שנה הנכסים בשעריהם. המרכז מעסיק כ-5,000 עובדים ועובדות, בהם רופאים, אחים ואחיות ואנשי מינהל ומשק.

חברת U-BTech Solutions השלימה לאחרונה פרויקט שדרוג תשתית ניהול הידע במרכז הרפואי הדסה והטמיעה פתרון Microsoft SharePoint 2013 בשרתי החברה. במסגרת הפרויקט בוצעה התקנת גרסת מוצר SharePoint 2013 ונעשה שימוש בכלי מיגרציה שנועד להעביר למעלה מ- 80 אתרים מסביבת Moss 2007 לסביבת ה- SharePoint החדשה. בנוסף, הושלם תהליך עיצוב מראה הפורטל הארגוני הן בדף הבית והן ב- Site Collections השונים ובוצעה בדיקת תקינות ההרשאות לעדכון הפורטל.

אלדד שראל, מנהל צוות סיסטם, המרכז הרפואי הדסה, "אני רוצה להודות ל- U-BTech על העבודה המקצועית, הזמינות והשירותיות ללא גבולות להם זכינו כחלק מפרויקט השדרוג. המרכז הרפואי הדסה נהנה כיום מגרסת SharePoint מתקדמת, מעיצוב חדשני של הפורטל הארגוני, המשמש כמאות עובדים מדי יום ומעבודה עם כלים וממשקי ניהול מתקדמים וידידותיים".

אלדד שראל, מנהל צוות סיסטם, המרכז הרפואי הדסה

Frontline בחרה בפתרון הענן של מיקרוסופט

Frontline בחרה בפתרון הענן של מיקרוסופט
חברת Frontline PCB Solutions הינה חברה בינלאומית מובילה, מקבוצת Orbotech ו- Mentor Graphics המספקת פתרונות לתעשיית ה- PCB (Printed Circuit Boards) בתחומי ה- CAM וה– Engineering לטרום ייצור והנדסת תוכנה. לחברה סניף ראשי ברחובות וסניף נוסף בסין, בו מרוכזות מערכות המידע, ובסה"כ כ- 150 עובדים ברחבי העולם, מרביתם בישראל.

חברת Frontline בחרה בפתרון הענן הציבורי של מיקרוסופט, המספק שירותים בתצורת SaaS, ובמסגרתו השלימה U-BTech Solutions פרויקט הטמעת Microsoft Office 365 בחברה, הכולל את פתרונות Exchange Online, SharePoint Online, Skype for Business ואת שירותי ה- Office.

הפרויקט כלל תכנון והגדרת תשתיות Exchange Online, הקמת תשתית ענן היברידית מבוססת Exchange 2013 ו- 2007, העברת התיבות לענן, ביצוע הגדרות אבטחת מידע כנדרש וליווי העברת תיבות הדואר של משתמשי הקצה לענן.

דרור בן שלמה, מנהל תשתיות, Frontline PCB, "תודה לאנשי U-BTech Solutions שבזכותם הצטרפה גם חברת Frontline למהפכת הענן בצורה חלקה ומאובטחת. זכינו לעבוד עם אנשים מקצועיים בתחומם, שנתנו מענה לכל הדרישות והצרכים שלנו בפרויקט".

דרור בן שלמה, מנהל תשתיות, Frontline PCB

הטמעת Office 365 בחברת ISS

הטמעת Office 365 בחברת ISS
U-BTech Solutions השלימה לאחרונה פרויקט מעבר תשתיות הדואר לסביבת Office 365 בחברת ISS ישראל. התשתית הוקמה בליווי צמוד של מנהל פרויקטים מטעם U-BTech ובוצעה בפועל על ידי יועצי U-BTech שיישמו את שלבי הפרויקט בשיתוף פעולה מלא עם אנשי הקשר בחברה.

חברת ISS הינה חברה בינלאומית לניהול שירותים בעסקים, אשר כל סניפיה בעולם עובדים בתצורת Office 365. סניף ISS ישראל החל לעבוד עם Office 365 באופן רשמי החל מחודש דצמבר 2015 עם סיומו של פרויקט ההטמעה בחברה.

במסגרת הפרויקט U-BTech תיכננה והגדירה תשתיות Office 365 Exchange Online בחברת ISS ישראל כחלק מהמעבר שלה לשירותי הענן של מיקרוסופט, לרבות הגדרת טרמינלים לעבודה מול Office 365 וליווי תהליך העברת תיבות הדואר האלקטרוני של ISS לתשתיות Exchange Online, עד להשלמתו בהצלחה.
התשתית החדשה תאפשר לעובדי החברה בישראל ובשאר הסניפים ליהנות משירותי Microsoft Office 365 ותיתן פתרון מלא של אבטחה, אמינות ופרודוקטיביות למשתמשי הקצה.

שי פרידמן, מנמ"ר ISS: "אני רוצה להודות לאנשי U-BTech על הובלת פרויקט המעבר ל- Office 365 בצורה מקצועית, תוך הקשבה ומתן מענה לבקשותינו ולצרכינו בתחום. אני משוכנע כי בזכות המעבר לענן חברת ISS תהנה מיכולות ועולמות חדשים ועוצמתיים של פרודוקטיביות וניהול ידע, מה שיוביל להתייעלות ולחיסכון במשאבים יקרי ערך לארגון".

למד עוד על Exchange Tasks 365

שי פרידמן, מנמ"ר ISS

קבוצת רבל בחרה בפתרון Office 365

קבוצת רבל בחרה בפתרון Office 365
U-BTech Solutions השלימה לאחרונה פרויקט הטמעת פתרון Office 365 בקבוצת רבל (Raval Acs Ltd) התשתית הוקמה בליווי צמוד של מומחי U-BTech, שפעלו בשיתוף פעולה מלא עם אנשי הקשר מטעם רבל ליישום שלבי הפרויקט.

קבוצת רבל הינה חברה בינלאומית מובילה המתמחה בפיתוח וייצור רכיבים לתעשיית הרכב.
הנהלת החברה בבאר שבע בחרה בפתרון Microsoft Office 365 עבור עובדי החברה, על מנת להגדיל את הפרודוקטיביות הארגונית ולהעצים את חוויית ניהול הידע היומיומית בקרב משתמשי הקצה, באמצעות שירותי הענן הציבורי של Microsoft.

במסגרת הפרויקט, U-BTech תיכננה והגדירה תשתיות Office 365 Exchange Online בחברה, הקימה עבורה Office 365 Tenant כחלק מהמעבר שלה לשירותי הענן של מיקרוסופט וליוותה את תהליך העברת תיבות הדואר האלקטרוני של רבל לתשתיות Exchange Online, תוך מתן דגש על פתרונות אבטחת מידע.

ערן שלום, מנהל IT, קבוצת רבל: "תודה לאנשי U-BTech על הובלת פרויקט המעבר ל- Office 365 באופן מקצועי ויעיל תוך שיתוף פעולה עם נציגי רבל. יועצי U-BTech סיפקו מענה מלא לצרכים שלנו במעבר לענן והיו קשובים ונכונים לעזור ולמצוא פתרונות בכל נושא שנדרשו אליו, בין אם הוא קשור
או לא קשור באופן ישיר לפרויקט".

למד עוד על Exchange Tasks 365

ערן שלום, מנהל IT, קבוצת רבל

פרויקט מעבר לאופיס 365 באבן קיסר

פרויקט מעבר לאופיס 365 באבן קיסר
חברת יוביטק השלימה הקמת תשתית מיקרוסופט נרחבת בחברת אבן קיסר בארץ ובחו"ל. התשתית הוקמה בעזרת ליווי צמוד של מנהל פרויקטים מטעם יוביטק ובוצע ע"י צוות מומחי יוביטק אשר ביצעו את הפרויקט ונתנו תמיכה 24/7 לעובדי המחשוב בכל אתרי החברה בעולם תוך שיתוף פעולה מלא מצד הלקוח.
מטרת הפרויקט הייתה לאחד את תשתיות הדואר של כל החברות לתשתית אחידה אשר תאפשר לחברות שימוש אחיד בספר כתובות, גישה למידע Free Busy ואף לעבוד עם שם דומיין אחד חיצוני.
במסגרת הפרויקט הוקם פתרון ענן ציבורי של מיקרוסופט המספק שירותים בתצורת SAS. פתרון Microsoft Office 365 כולל Exchange Online, SharePoint Online Online, Lync ושרותי Office.
כמו כן בוצע תכנון והגדרת תשתית Office 365 Exchange Online, ביצוע והקמת Office 365 Tenant והעברת התיבות לענן בתשתיות Exchange Online.
הפרויקט הינו פרויקט בינלאומי המביא חסכון וערכים עסקיים לחברה. סביבת המחשוב החדשה תשרת את 500 עובדי בארה"ב, קנדה, סינגפור ואוסטרליה. התשתית החדשה תספק לחברת אבן קיסר שירותי Microsoft Office 365 וייתן מענה פתרון מלא של אבטחה, אמינות ופרודוקטיביות משתמש הקצה. חברת אבן קיסר תהנה מעוצמת פרודוקטיביות הענן על ידי כך שהיא תוכל לחסוך זמן וכסף על ידי שחרור משאבי ארגון יקרי ערך.

למד עוד על Exchange Tasks 365

יוסי דאהן, מנהל תשתיות בחברת אבן קיסר

פרויקט מעבר לאופיס 365 באירוקה

פרויקט מעבר לאופיס 365 באירוקה
חברת U-BTech Solutions השלימה לאחרונה את הקמת תשתית מיקרוסופט בחברת ERROCA. התשתית הוקמה בעזרת ליווי צמוד של מנהל פרויקטים מטעם U-BTech ובוצעה בפועל על ידי צוות מומחי U-BTech שהשלימו את הפרויקט בשיתוף פעולה מלא עם אנשי הקשר ב- ERROCA.
במסגרת הפרויקט הוקם פתרון ענן ציבורי של Microsoft המספק שירותים בתצורת SaaS.
פתרון Microsoft Office 365 הכולל Exchange Online, SharePoint Online Online, Skype for Business ושרותי Office. כמו כן בוצעו תכנון והגדרת תשתית Office 365 Exchange Online, הקמתOffice 365 Tenant והעברת התיבות לענן בתשתיות Exchange Online.
התשתית החדשה תספק לעובדי החברה בכלל הסניפים שירותי Microsoft Office 365, ותיתן פתרון מלא של אבטחה, אמינות ופרודוקטיביות משתמש הקצה. חברת ERROCA תהנה מעוצמת שירותי הענן ותחסוך זמן ועלויות רבות, על ידי שחרור של משאבי ארגון יקרי ערך.

למד עוד על Exchange Tasks 365

אסף משה, מנהל מערכות מידע בחברת Erroca

פרויקט מעבר לאופיס 365 בחברת אורמת

פרויקט מעבר לאופיס 365 בחברת אורמת
חברת יוביטק ביצעה פרויקט הגירת תשתיות דואר לסביבת Office 365 מבוססת טכנולוגיית מיקרוסופט בחברת אורמת. הקמת התשתיות התבצעה בהשקעה של מומחי התשתיות בחברת U-BTech Solutions בשיתוף פעולה מלא מצד אנשי ה IT באורמת והושלמה בספטמבר 2015.
במסגרת הפרויקט הוקם פתרון ענן ציבורי של מיקרוסופט המספק שירותים בתצורת SaaS. פתרון Microsoft Office 365 כולל Exchange Online, SharePoint Online Online, Lync ושרותי Office. כמו כן בוצע תכנון והגדרת תשתית Office 365 Exchange Online, ביצוע והקמת Office 365 Tenant והעברת התיבות לענן בתשתיות Exchange Online.
בעקבות המעבר חברת אורמת השתדרגה לתשתית שרידה עם Uptime 99.9% מובטח וגישה מכל מקום, DRP מובנה כחלק מן השירות, תמיכה מקומית 24 x 7, אבטחה גבוהה ותמיכה בתקני הפיקוח, עדכוני גרסה שוטפים, תמיכה בשירותים מתקדמים, שימוש באפליקציות הקצה המוכרות, תיבות דואר גדולות במיוחד 50 גיגה, מערכת אנטי וירוס ואנטי ספאם מובנת וגמישות לשינויים.
סביבת המחשוב החדשה תשרת את 800 עובדי החברה במטה ביבנה, בארה"ב ובשאר האתרים אחרים של החברה. התשתית החדשה תספק לחברת אורמת שירותי Microsoft Office 365וייתן מענה פתרון מלא של אבטחה, אמינות ופרודוקטיביות משתמש הקצה. חברת אורמת תהנה מעוצמת פרודוקטיביות הענן על ידי כך שהיא תוכל לחסוך זמן וכסף על ידי שחרור משאבי ארגון יקרי ערך.
פרויקט המעבר ל Office 365 התבצע ע"י U-BTech Solutions באופן שוטף וכמעט באפס תקלות, בעיקר, תודות לתכנון נכון של הרשת הגלובלית וה Active Directory של חברת אורמת, כמו גם ההחלטה לעבוד עם שרת דואר אחד לכל משתמשי החברה.

אסף רווח, מנהל פרויקטים IT אורמת

הטמעת שירותי Azure בחברת שיכון ובינוי

הטמעת שירותי Azure בחברת שיכון ובינוי
חברת שיכון ובינוי מקבוצת אריסון הינה קבוצת התשתיות והנדל"ן המובילה בישראל.

ניתן לראות כיום את המגמה בה עולם תשתיות המחשוב הולך לענן בדיוק כפי שלפני מספר שנים הוא עבר לווירטואליזציה. כיום עולם תשתיות המחשוב דורש מאתנו להיות יותר גמישים ולתת למשתמשים שלנו פתרונות יעילים ומהירים. חברת שיכון ובינוי השלימה מהלך של מעבר סביבת הפיתוח משרתים ווירטואליים בתצורת On-Premise לשרתים על גבי תשתית הענן של Azure תוך שימת דגש על דרישות תקשורת ואבטחה. בחרנו בחברת U-BTech Solutions כשותף ליישום הפרויקט.

הפרויקט כלל בדיקה והכנה של תשתיות הארגון עבור תשתיות הענן, תכנון והקמה סביבת Hybrid, ביצוע מיגרציה של השרתים, הקמת שרתים חדשים, ביצוע תהליכים אוטומטיים בעזרת שימוש בפתרון Azure Automation, הדרכה על השירותים ב-Azure וניהול הסביבה.

אנו שמחים על כך שהצטרפנו מספיק מוקדם לחזון ה-Cloud ובחרנו בפתרון הענן של מיקרוסופט על מנת לענות לנו על הצרכים העסקיים. הפרויקט התנהל בצורה יעילה ומקצועית, וזו ההזדמנות להודות לצוות ב-U-BTech על הליווי לאורך שלבי הפרויקט, המענה לשאלות, הדאגה והפניית הגורמים הרלוונטיים לכל פנייה. בימים אלו שיתוף הפעולה של החברה עם חברת U-BTech נמשך בפתרונות נוספים על גבי פלטפורמת הענן של מיקרוסופט.

גולן והב, מנהל תשתיות מערכות מידע, שיכון ובינוי

פרויקט הגירה ל- Office 365 בחברת שרין

פרויקט הגירה ל- Office 365 בחברת שרין
קבוצת שרין (Sarine) טכנולוגיות היא חברה ציבורית בינלאומית הנסחרת בבורסה של סינגפור (SGX) בשווי של למעלה מ-500 מיליון דולר ארה"ב, ומונה למעלה מ-150 עובדים בישראל, מתוכם כ-40% במחלקת הפיתוח.
שרין היא חלוצה ומובילה עולמית בתחום הפיתוח והייצור של מוצרים טכנולוגיים פורצי דרך לתעשיית היהלומים. מאז הוקמה, בשנת 1988, הובילה החברה שינויים מרחיקי לכת באופן עבודתם של יצרנים, סוחרים ומעבדות בתחום היהלומים. קבוצת שרין נמצאת בתנופת פיתוח וצמיחה מתמדת, ומביאה עימה פתרונות חדישים ליעול הסחר ביהלומים.
מוצרי החברה משמשים לתכנון הליטוש האופטימאלי של יהלומים גולמיים, עיבוד יהלומים באמצעות ניסור בלייזר, דירוג איכות הליטוש והצבע של יהלומים, מיפוי פגמים ביהלומים ולצריבת מלל על גבי יהלומים באמצעות לייזר.
בבעלות החברה חברות בנות בדלתון ישראל, ארה"ב, הונג קונג והודו, וכן מפיצים בכל העולם, העוסקים בשיווק, במכירה ובתמיכה במוצרי החברה.

חברת U-BTech Solutions השלימה פרויקט הקמת תשתית מיקרוסופט נרחבת בחברת שרין.
במסגרת הפרויקט הוקם פתרון ענן ציבורי של מיקרוסופט המספק שירותים בתצורת SaaS. פתרון Microsoft Office 365 הכולל Exchange Online, SharePoint Online Online, Lync ושרותי Office.
כמו כן, בוצע תכנון והגדרת תשתית Office 365 Exchange Online, הקמת Office 365 Tenant והעברת התיבות לענן בתשתיות Exchange Online כולל תמיכה ב Public Folders. התשתית החדשה תספק לחברת שרין שירותי ענן וכן פתרון מלא של אבטחה, אמינות ופרודוקטיביות משתמשי הקצה. התשתית הוקמה בשיתוף פעולה מלא מצד אנשי הצוות בשרין.

בזכות הטמעה מקצועית ומוצלחת של המומחים בחברת U-BTech Solutions, חברת שרין תוכל להנות מעוצמת פרודוקטיביות הענן ולחסוך זמן וכסף על ידי שחרור משאבי ארגון יקרי ערך.

ירון סימון, CIO בחברת שרין

הטמעת Exchange 2013 בחברת שסטוביץ

הטמעת Exchange 2013 בחברת שסטוביץ
חברת שסטוביץ הינה חברה ליבוא, שיווק, והפצה של מוצרי צריכה ושל מותגים בינלאומיים. החברה נחשבת לאחת המובילות בתחומה בארץ.
בחברת שסטוביץ ישנם כ-1000 עובדים. לפני תחילת הפרויקט שירותי הדואר בחברה היו מבוססים על שרת Exchange 2010 יחיד.
שירות הדואר הינו השירות המרכזי ביותר בארגון וזמינותו קריטית להמשכיות העבודה והמכירות, על כן עלה הצורך לשיפור זמינות שירותי הדואר. לאחר התייעצות עם המומחים של חברת U-BTech החלטתי להוביל פרויקט לשדרוג שירותי הדואר ל-Exchange 2013 בתצורת DAG.
במסגרת הפרויקט הוקמו שני שרתי Exchange 2013, שימוש בשירות ה-DAG מאפשר התאוששות מיידית מכשל באחד השרתים או באחד ממערכי האחסון. יחד עם זאת מתאפשר ניצול מירבי של משאבי שני השרתים בשגרה.
החבר'ה של U-BTech מקצועיים, ממוקדי מטרה ובעלי ידע נרחב מאוד בתחום מיקרוסופט דבר שעזר מאוד בהטמעת הפתרון ובעלייה לאויר בזמן קצר יחסית.

גידי מיטל, מנהל תשתיות מחשוב בחברת שסטוביץ

פרויקט הפרדת תשתיות של חברת ריווליס

פרויקט הפרדת תשתיות של חברת ריווליס
חברת ריווליס הינה חברה בינלאומית המעסיקה מעל 1,000 עובדים ב- 11 אתרי ייצור הממוקמים ב- 9 מדינות. עד לאחרונה הייתה החברה חלק מחברת דיר האמריקאית וקיבלה ממנה שרותי מחשוב כחלק מהקבוצה. במסגרת פרויקט ההיפרדות מג'ון דיר, חברת ריווליס נדרשה להפריד תשתיות ניהול, זהויות ושרותי ספריה, תשתיות דואר אלקטרוני ושרתי תשתית, לשם כך נעזרה בחברת קומפיומדיה במתן ייעוץ וניהול מערך הפרויקטים של חברת ריווליס בהתנתקות מג'ון דיר.
חברת U-BTech Solutions נבחרה על ידי חברת קומפיומדיה להוביל את הפרויקט שכלל ניתוק חברת ריווליס מהתאגיד דיר ויישום המעבר לתשתיות עצמאיות שאינן קשורות לתאגיד. תהליך ההפרדה כלל: הפרדת תשתית Active Directory, הפרדת תשתיות דואר אלקטרוני, הפרדת שרתים שונים ושירותי תשתיות.
בסיום הפרויקט חברת ריווליס ולקוחות הקצה שלה נותקו בהצלחה מהתשתיות של חברת האם. המחשבים, השרתים והאמיילים והועברו לדומיין חברת ריווליס.
חלק מהאתגרים שניצבו בפנינו בביצוע הפרויקט, היה הקושי בהתנהלות מול תאגיד ג'ון דיר וקבלת גישה והרשאות למערכות ולתשתיות של חברת ריווליס, חברת יוביטק עמדה בלוחות הזמנים שהוכתבו לה, והפרויקט בוצע לשביעות רצונם המלאה של צוות המחשוב בחברת ריווליס ויועצי המחשוב מחברת קומפיומדיה.

אלכס קנור, CFO חברת Rivulis

הטמעת שירותי Office 365 בעיריית פתח תקוה

הטמעת שירותי Office 365 בעיריית פתח תקוה
בעיריית פתח תקווה תשתית המחשוב שירתה כ- 2,000 משתמשים והתבססה על 3 שרתי Exchange Server 2003 בשלושה אתרי מחשוב שונים. חיפשנו פיתרון קל לניהול ופשוט לשימוש שיספק את האבטחה המלאה, האמינות והבקרה הדרושים.
חברת U-BTech Solutions סייעה לנו לבחון פתרון מבוסס Microsoft. הפתרון משולב עם Office 365 ומאפשר מעבר וניהול של התיבות הגדולות בענן.
הפרוייקט כלל שדרוג תשתיות הדואר לשני שרתי Exchange 2010 לצורך שרידות מסדי הנתונים, במקרה של כשל חומרה, תקשורת או אחסון באחד מהשרתים, שירותי הדואר יוכלו לתפקד בצורה מלאה בשרת השני. הארגון גם קושר לשירותי הענן של מיקרוסופט בתצורה היברידית על מנת לאפשר עבודה מלאה בין התיבות הנמצאות בשרתי דואר המקומיים ולתיבות הנמצאות ב-Office 365.
בנוסף, תשתיות ה-Active Directory שודרגו לגירסה Windows 2012 R2 וכעת ניתן להפעיל Active Directory Recycle Bin ולבצע שיחזורים בצורה קלה ונוחה יותר.
ברצוני להודות ל- U-BTech ובפרט לענבל ששון, יועצת ב U-BTech, על השלמת פרויקט. ענבל הייתה מסורה קשובה, שירותית ומעל הכול מקצועית. תמיד הייתה זמינה ובעלת הבנה, ומצאה תשובה לכל בעיה ושאלה שלנו. אנחנו מרוצים משיתוף הפעולה עמה ומאופן העבודה לצידה.
אין ספק שהעובדים מייצגים את פני החברה ומשאירים טעם טוב ורצון לעשות עוד פרויקטים בשיתוף עם חברת U-BTech. בתודה וציפייה להמשך עבודה פורה בעתיד.

משה קלברס, מנהל תפעול ותשתיות באגף מחשוב ומערכות מידע, עירית פתח תקווה

הטמעת Office 365 בחברת ארן

הטמעת Office 365 בחברת ארן
ארן הנה חברה ציבורית ישראלית הנסחרת בת"א. החברה נוסדה בשנת 1982 ומעסיקה כ-150 עובדים, רובם מהנדסים, אנשי פיתוח, מעצבי מוצר וטכנאים. לחברת ארן היו כ 145 תיבות דואר על שרת דואר מבוסס Kerio Connect 8.3 Mail Server, קו תקשורת סימטרי 10 Mbps, גרסאות תחנה מבוססות Windows XP, Windows7/Office2007 ,Office2010 ושתי תחנות המריצות Office2003.
החברה שקלה מעבר ממערכת דואר שאינה מיקרוסופט ובחנה את פתרון הענן הציבורי של מיקרוסופט. לשם כך פנתה אל מומחי חברת U-BTech ללוות ולבצע את התהליך. התהליך כולו כלל תכנון והגדרת תשתיות Office 365 Exchange Online, ביצוע והקמת Office 365 Tenant, הגדרת התיבות בענן בתשתיות Exchange Online וכן ליווי לבחירת הרישוי המתאים עבור החברה.
בעזרת הטמעה מוצלחת של חברת U-BTech, חברת ארן אימצה את פתרון הענן הציבורי של מיקרוסופט המספק שירותים בתצורת SaaS. פתרון Microsoft Office 365 הכולל Exchange Online, SharePoint Online Online, Lync ושרותי Office.

רחמן סוסונוב, מנהל IT בחברת ארן

פרויקט Lync 2013 בחברת Conduit

פרויקט Lync 2013 בחברת Conduit
חברת Conduit הינה חברת הייטק ישראלית מובילה שהוקמה בשנת 2005 כחברת Software as a Service המפתחת, בין היתר, פלטפורמה מקוונת המאפשרת לעסקים יצירה של אפליקציות לסמארטפון. בחברה מעל 250 עובדים והיא נמצאת בצמיחה מתמדת. משרדי המטה ממוקמים בנס ציונה, ישראל, ומשרדים נוספים ממוקמים בניו יורק.

בחברת Conduit חיפשנו שותף ליישום שדרוג המערך הקיים, Microsoft Lync 2010, לפתרון מבוסס Microsoft Lync 2013 בשילוב תשתית טלפוניה. הבחירה הטבעית שלנו לביצוע ויישום הפרויקט היתה חברת U-BTech Solution שכבר הוכיחה את עצמה בפרויקטים רבים נוספים שהתבצעו בארגון (פרויקט הטמעה של SCCM ועוד).

הפרויקט כלל בדיקה והכנה של תשתיות הארגון עבור 2013 Microsoft Lync, תכנון והתקנת מערכת 2013 Microsoft Lync, הצגת זמינות וקישור מול שרתי דואר מסוג Exchange Online Office365, ביצוע מיגרציה משרתי Lync 2010 לשרתי Lync 2013 , הסרת שרתי Lync 2010, הגירת משתמשי Lync 2010 לתשתיות החדשות מבוססות Lync 2013, הדרכת צוות ה-IT לתחזוקה וניהול השרתים החדשים, וכן הכנת נוהלי תחזוקה וגיבוי.

הפרויקט התנהל בצורה יעילה ומקצועית ביותר הן על-ידי ערן קראוס, יועץ מומחה בנושאי Unified Communication בחברת U-BTech, והן על-ידי המערך האופרטיבי כולו שדאג לאפיין ולתקשר את כלל הנושאים לפרויקט. ברצוני לנצל הזדמנות זו להודות לצוות היועצים של U-BTech על העבודה הנפלאה, על הרצינות, על הדינאמיות ועל העזרה בהצלחת הפרויקט.

משה בן עזרא, מנהל סיסטם בחברת Conduit

פרויקט אופיס 365 באל-על

פרויקט אופיס 365 באל-על
אל על הוקמה בשנת 1948 כחברת התעופה הלאומית של ישראל והפכה למוביל תעופתי בינלאומי יוקרתי וייחודי. כחברת תעופה גלובלית עם עשרות סניפים ברחבי העולם, חיפשנו מענה אחוד לאיי המידע שנוצרו סביב מערכת הדואר האלקטרוני בארגון. האתגר המשמעותי ביותר בצורת העבודה הקודמת היה היעדר אחידות של מערכות הדואר האלקטרוני וחוסר יכולת לנהל אותן בצורה מרכזית. בנציגויות הגדולות שלנו כמו אמסטרדם, לונדון, פריז, רומא ופרנקפורט, היו שרתי Exchange מקומיים, על כל המשתמע מכך בהיבטים של תחזוקה, שדרוגים, טלאי אבטחה, טיפול בתקלות וכד'. כתוצאה מכך, כל תקלה באחד מהשרתים הללו דרשה הפעלה של ספק שירות מקומי בעלויות גבוהות ובמקרים מסוימים אף חייבה הטסה של טכנאים מישראל לטיפול בבעיה. כמובן שלצורה כזו של תחזוקה היו משמעויות בהיבטים של מהירות תגובה, רמת זמינות של המערכות ואף השבתה לפרקי זמן ארוכים עבור ארגון כשלנו.

כמענה לאתגרים הללו הוחלט לבחור בפלטפורמת הענן של מיקרוסופט - Office 365. העברת תיבות הדואר בוצעה ע"י אנשי המחשוב באל על בסיועם של מומחי חברת U-BTech Solutions. התרשמנו מהניסיון המעמיק של U-BTech Solutions בפרויקטים דומים וביכולת של הפיתרון בענן לספק לנו מענה מקצה לקצה לכל אוסף האתגרים שנתקלנו בהם תוך יצירת חיסכון כספי ניכר, לצד שיפור רמת השירות, התקשורת הארגונית, השרידות והזמינות של המערכות.

יישום הפתרון בענן חסך מאתנו השקעה נוספת באתר DR להתאוששות מאסון של החברה. העבודה בענן מאפשרת לנו שליטה מלאה בכל תיבת מייל במערכת, ניהול מרכזי ויצירת מדיניות עבודה אחידה. מעבר לכך, המעבר לענן אפשר לנו להפנות את התשומות והמשאבים שלנו מפעולות של כיבוי שריפות וטיפול בתקלות, למתן מענה לחדשנות טכנולוגית המשפרת את הפעילות העסקית.
ניתן לראות כיום בבירור את המגמה בה עולם תשתיות המחשוב הולך לענן בדיוק כפי שלפני מספר שנים הוא עבר לווירטואליזציה. אנו שמחים על כך שהיה לנו את החזון לזהות את המגמה הזו ולהצטרף מספיק מוקדם למהפכה תוך ניצול מרבי של התועלות העסקיות שהיא מייצרת לארגון שלנו. אין ספק שהמעבר ל-Office 365 היווה מבחינתנו קפיצה אל העתיד, U-BTech חברה קטנה שעושה דברים גדולים.

מידע נוסף

רפי דבוש, מנהל תשתיות למערכות מחשוב מבוזרות באל על

מעבר ל Office 365 בחברת ניסקו

מעבר ל Office 365 בחברת ניסקו
חברת ניסקו חשמל ואלקטרוניקה בע"מ השלימה מהלך של מעבר מערכת הדואר האלקטרוני Exchange 2010 מתצורת On-Premise לתשתית הענן של Office 365.
ניסקו בחרה בחברת U-BTech Solutions כשותף ליישום המהלך. הבחירה ב U-BTech כשותף אסטרטגי מוכיחה את עצמה פעם אחר פעם כבחירה הנכונה. וזו ההזדמנות להודות לצוות ב U-BTech על הליווי לאורך שלבי הפרויקט, החל משלב הצגת הפתרון, מענה לשאלות שהתעוררו במהלך ההצגה הראשונית ולאחריה, הצגת מודל ROI לחברה ועד ליישום פרטני של השלבים וטיפול בכל נושאי ההגירה.

יניב כליף, מנהל תשתיות בכיר בחברת ניסקו

פרויקט מעבר ל- Office 365 בחברת איסכור

פרויקט מעבר ל- Office 365 בחברת איסכור
לחברת איסכור מערך מחשוב המתפרש על כ- 6 סניפים וכ- 200 משתמשי מחשב. בחרנו בחברת U-BTech שהציגה בפנינו פתרון המבוסס על שירותי הענן של מייקרוסופט תוך בחינת פתרון הענן הציבורי של מיקרוסופט המספק שירותים בתצורת SaaS. פתרון Microsoft Office 365 כולל Exchange Online, SharePoint Online Online, Lync ושרותי Office.

הפרויקט כלל תכנון והגדרת תשתיות Office 365 Exchange Online, ביצוע והקמת Office 365 Tenant, העברת התיבות לענן בתשתיות Exchange Online לחבילת Exchange Online Plan 1 בצורת Cutoff. הפרויקט נעשה תוך דגש על העברת הידע הנחוץ ללקוח בכדי להכיר את הסביבה.

ברצוני להודות לצוות U-BTech על הטמעה מוצלחת, ולציין באופן מיוחד את רונן גבאי ופבל רוזנברג על המקצועיות הרבה ובעיקר על הסבלנות לכל אורך התהליך. את לילך צימרינג על היחס המקסים, הדאגה והפניית הגורמים הרלוונטיים לכל פנייה מטעם הלקוח.

ג'קי כהן, מנהל תשתיות בחברת איסכור

שדרוג לסביבת Exchange 2013 בערוץ 10

שדרוג לסביבת Exchange 2013 בערוץ 10
ערוץ 10, אחד מערוצי הטלוויזיה המסחריים בישראל, החל את שידוריו בינואר 2002. הערוץ מפיק מגזינים יומיים בענייני אקטואליה, משדרים מיוחדים, סרטים וסדרות דוקומנטריות ואת מהדורות חדשות 10.

בערוץ קיימים כ 600 משתמשים שנוהלו בסביבת Microsoft Exchange 2007. כמנהל מערכות המידע של ערוץ 10 מזה 13 שנים, זיהיתי צורך ממשי למציאת פתרון תשתיתי לזמינות גבוהה יותר והוזלת עלויות.
לאחר שבחנתי לעומק את מגוון האפשרויות הזמינות היום בשוק, החלטתי להוביל פרויקט מעבר לשרתי Exchange 2013 בעזרת שירותי המומחה של חברת U-BTech Solutions.

סביבת ה Exchange 2013 תוכננה לעבודה על שרתי 64 Bit המאפשר לארגונים להגדיל את מספר המשתמשים בכל שרת ואת גודל תיבות הדואר שלהם תוך הפחתת עלויות האחסון לכל תיבת דואר. הפרויקט כלל שדרוג סביבת ה Exchange 2007 לסביבת Exchange 2013 בתצורת DAG, שדרוג ששיפר משמעותית את שרידות וזמינות שרותי הדואר. כמו כן, השימוש ב DAG אפשר זמינות גבוהה תוך מזעור התדירות של גיבוי מלא באמצעות קלטות.

תהליך היישום והמיגרציה אל Exchange 2013 עבר חלק וללא תקלות, רמת המקצועיות של היועצים בחברת U-BTech הייתה ללא דופי ורבב. היום ערוץ 10 עומד בקדמת החזית הטכנולוגית בעקבות הפרויקט, כבר מעל חצי שנה שאנו נהנים מיתרונותיה של סביבת Exchange 2013 שהביאה עמה מספר יכולות ותכונות חדשות, החל בצד הארכיטקטורה ועד חווית המשתמש.

קובי מורה צדק, מנהל מערכות מידע בערוץ 10 וחדשות 10

פרויקט מעבר לענן בחברת Radwin

פרויקט מעבר לענן בחברת Radwin
חברת Radwin היא ספקית בינלאומית של פתרונות תקשורת אלחוטיים בפס רחב. החברה מונה מעל מאתיים עובדים ופעילה במעל 140 מדינות ברחבי העולם עם סניפים בארה"ב, דרום אמריקה, אירופה, ואסיה. מבין לקוחותיה ספקי שירותי תקשורת המובילים בעולם.

עם פריסה רחבה מסביב לעולם, עובדי Radwin נדרשים לגישה לדואר האלקטרוני שלהם מכל מקום ומכל מכשיר. בעבר, פתרון הדוא"ל הארגוני של החברה היה מבוסס על Exchange 2003, בשילוב עם מוצר הארכיון SYMANTEC EV. עם הזמן הפתרון המשולב לא נתן מענה לצרכים המתקדמים של הארגון והתגלה כמאתגר ומוגבל מבחינת התפעול השוטף, השרידות, והפרודוקטיביות שהוא הציע למשתמשים ולכן החברה החלה לבחון פתרונות עדכניים יותר אשר יספקו פתרון כולל ואחוד לצרכים שלהם.

בעזרת U-BTech, בנינו תשתית היברידית של מעבר לענן, כדי שהמידע יזרום בצורה שקופה לענן בקצב שלנו, תוך שמירה על כל המידע הקיים וקבלת התכונות החדשות ברגע המעבר. המיגרציה ההדרגתית אפשרה לעובדי Radwin "לנחות ברכות" על המערכת, וליהנות מתמיכה והדרכה מלאים לאורך כל הדרך, ועל ידי כך לאמץ את הטכנולוגיה מהתחלה ועד הסוף.

המעבר ל Office 365 סיפק לחברת Radwin פתרון שנותן מענה לכל הצרכים. ברגע שהתיבות עברו לענן, הרגשנו שהוסר מעלינו עול, ובמקומו נתקבלה חווית משתמש איכותית מבלי לפגוע במהירות שליחת מיילים.

אין ספק שהבחירה ב- U-BTech הייתה הבחירה הנכונה, ניסיונם הרב של היועצים והמקצועיות שהפגינו אפשרו להשלים את הפרויקט באיכות הנדרשת.

מידע נוסף

אביאל דהן , מנהל IT, חברת Radwin

מוצר החתימות הארגוני בשיכון ובינוי

מוצר החתימות הארגוני בשיכון ובינוי
נדרשנו לפתרון המותאם אישית עבור הצרכים שלנו ואשר ייתן מענה מלא לכל הדרישות. חיפשנו פתרון יעיל ונוח להגדיר את Microsoft Outlook עם חתימה ארגונית אחידה לכלל העובדים בחברה. הפתרון צריך היה לכלול, בין היתר, יכולת בחירה מבין עשרה לוגואים שונים בהתאם לכל אחת מהחברות השונות בקבוצת שיכון ובינוי.

בשנה האחרונה ניסינו מספר פתרונות ודרכים להתמודד עם הדרישה והצורך, ניסינו את הפתרון של חברת U-BTech: פורטל החתימות הארגוני. פתרון משולב והיברידי שאפשר לנו לספק לכלל המשתמשים בחברה ממשק נוח וקל להגדרה של החתימות האחידות ב Microsoft Outlook. מפני שהפיתרון שבו בחרנו מותקן על שרתי ה IIS שלנו, אפילו הצלחנו לשלב אותו בצורה שקופה למשתמש לתוך אתרי ה SharePoint הקיימים. הפורטל מזהה באופן אוטומטי את פרטי המשתמש מ Active Directory בהתאם למשתמש שעובד באתר, מאפשר למשתמש לשנות ולתקן את פרטיו האישיים וכמובן, לבחור את הלוגו המתאים לחטיבה שבה הוא עובד. בסיום, לחיצה על כפתור משלימה את התהליך ואפילו מגדירה את החתימה כברירת מחדל למיילים חדשים.

אני חייבת להודות שלא ציפיתי שההטמעה של הפיתרון תהיה כל-כך קלה ונוחה - לא יכולתי להיות יותר מרוצה מהתוצאה הסופית.

למד עוד על OneSign

ענת גולדשטיין, מנהלת יישומים בחברת שיכון ובינוי מקבוצת אריסון

פרויקט אופיס 365 ב-ECI Telecom

פרויקט אופיס 365 ב-ECI Telecom
חברת ECI Telecom מספקת פתרונות תקשורת חדשניים ושירותים מקצועיים מתקדמים. החברה נותנת מענה לביקוש ההולך וגדל לרוחב פס גדול יותר על מנת לספק תוכן מדיה עשיר בעזרת מכשירים קווים ואלחוטיים, בעקבות הגידול במספר המנויים הניידים ברחבי העולם. משרדי החברה הראשיים ממוקמים בישראל, עם מרכזי מחקר ופיתוח בסין בהודו ובישראל.

לחברת ECI Telecom סביבה רשתית מורכבת מאוד עם דרישות אבטחה גבוהות. החברה פרוסה ב- Data Centers רבים ברחבי העולם, דבר המחייב הקמה של שרתי ADFS בתצורה מורחבת. עקב דרישות האבטחה עלה הצורך לפרוש סינון משתמשים המורשים להתחבר לשרות ה-365 מכתובות IP מאושרות מראש. פרויקט המעבר לענן שביצעה חברת U-BTech בחברה, זהו אחד מהפרויקטים היחידים, אולי היחיד מסוגו בארץ שבו הוטמעו Custom ADFS Security Policies שאפשרו להשיג את מטרות הפרויקט.

על מנת לעמוד בדרישות האבטחה והזמינות של ECI, נבחנו ונבדקו מגוון אפשרויות הזמינות היום בשוק. חברת U-BTech הציגה פתרון מלא מבוסס Microsoft וליוותה את ECI לאורך כל הטמעת הפתרון הטכני והמקצועי. עבור הפתרון המוצע הוקמה תשתית Hybrid לצורך מעבר לשירותי הענן של מיקרוסופט, הוטמעו כאלפי משתמשים של O365 . התשתית הוקמה במחשבה על Long Term Coexistence. עקב היותה של ECI חברה ענפה, עם סניפים רבים בעולם ודרישות אבטחה גבוהות, הוקם מערך שרתי ADFS בעליי הגדרות אבטחה הייחודיות לארגון.

הפרויקט בוצע בהצלחה יתרה ולשביעות רצוננו. בימים אלו שיתוף הפעולה של החברה עם חברת U-BTech נמשך בפרויקטים רבים נוספים.

מידע נוסף

יובל אילוז, מנהל תשתיות, אבטחת מידע, תקשורת ותפעול IT בחברת ECI Telecom

פרויקט היברידי במכללת סמינר הקיבוצים

פרויקט היברידי במכללת סמינר הקיבוצים
בשנים האחרונות מורגשת תנופת התחדשות טכנולוגית במכללת האקדמית להכשרת מורים. כבר לפני 3 שנים הטמיעה המכללה בעזרת חברת U-BTech מערך שרתי Exchange 2010 ועברה לשימוש ב- Windows 7 ו- Office 2010. בימים אילו המכללה משדרגת את סביבת תחנות העבודה ל- Windows 8 ו- Office 2013. את המלאכה מוביל מנהל התשתיות הוותיק של המכללה שלמה בלנקה, במסגרת מדיניות של קידום טכנולוגיות חדשות ותהליכים חכמים, החלטנו לממש פרויקט נוסף אשר יאפשר לסגל המרצים ובהמשך גם לסטודנטים לקבל תשתיות ענן מתקדמות באמצעות Office 365.

לאחר בחינה של היצע הטכנולוגיות בשוק ובדיקה מעמיקה של אפשרויות האוטומציה, היה זה רק טבעי לבצע את הפרויקט המורכב עם חברת U-BTech, שותף זהב של מיקרוסופט ומתמחה במתן פתרונות יצירתיים לתשתיות מיקרוסופט. הן בעקבות היכרותנו עם החברה והן לאחר קבלת המלצה ממיקרוסופט על U-BTech כחברה עם ניסיון רב בפרויקטים דומים בתחום הענן, תשתיות מיקרוסופט והשילוב ביניהם.

כבר בתחילת הדרך, הוצבו סטנדרטים גבוהים. דרישות הפרויקט כללו בין השאר קישור למערכות האקדמיות אשר יקלטו את פרטי המרצים והסטודנטים וינהלו את חשבונות הענן מבלי להפריע לתהליך הנוכחי. חברת U-BTech פיתחה תשתית מבוססת Microsoft System Center Orchestrator יחד עם Connector מבוסס C# ופיתוחים שבוצעו על בסיסו בשיתוף ספק מערכת המנהל האקדמי חברת BCI (בראב). הפיתוח מאפשר אוטומטיזציה מלאה של תהליך פתיחת חשבון איש הסגל והסטודנט בתשתיות ה Active Directory ובמערכת ה Office365. תשתיות האוטומציה הורחבו לכלל ניהול חשבון הסגל והסטודנטים על ידי המערכות האקדמיות כולל תהליכי יצירה, עדכון ומחיקה – הכל בצורה שקופה למערכות הקיימות. בנוסף לכך חברת יוביטק פיתחה פורטל איפוס וניהול סיסמה מבוסס Microsoft FIM בכדי לאפשר ניהול מאובטח של הסיסמא וקבלת אישורי החלפה באמצעות SMS לנייד.

לסיכום, חברת U-BTech ביססה פתרון היברידי של תשתיות ענן פרטי מבוסס Microsoft Hyper-V ואשר כלל Exchange 2010 בקישור היברידי עם תשתיות הענן של מיקרוסופט, פתרון SSO מבוסס AD-FS אל מול תשתיות ה Active Directory ופתרון Office365 הכולל אוטומציה וקישור מלא עם המערכות האקדמיות. הפרויקט כלל הטמעה של תיבות דואר גדולות, שימוש במערכת מסרים מידיים הכוללים שיחות ועידה, שיתוף מידע ויישומים, Chat ושיחות Audio/Video. כל זאת באמצעות Lync. יישום הפתרון בסביבת 365 מביא אתו יתרונות נוספים לסגל ולסטודנטים כגון: מקום אחסון קבצים בענן מבוסס SharePoint Online + SkyDrive אשר מאפשרים גישה למידע מכל מקום . בדיוק כמו שציפו במכללה, אין ספק שהבחירה ב- U-BTech הייתה משמעותית וניסיונם הרב והמקצועיות שהפגינו אפשרו להשלים את הפרויקט באיכות הנדרשת.

מידע נוסף

יואב וולף, ראש מנהל טכנולוגיות ומערכות מידע, מכללת סמינר הקיבוצים

XtraBanner בג'ון ברייס מכללת הי-טק

XtraBanner בג'ון ברייס מכללת הי-טק
לפני כשנה החלטנו לנסות מערכת חלופית לשליחת באנרים פרסומיים בתוך המיילים היוצאים של הארגון ובחרנו לנסות את XtraBanner של U-BTech.

ההתקנה עצמה בוצעה במהירות ובמקצועיות ולשמחתנו לא חווינו תקלות או עצירת המערכת בזמן ההחלפה. גם הטמעת המוצר בקרב המשתמשים בו בארגון שלנו עבר בהצלחה רבה. כמעט לא היה צורך בהסברים וכשהיה צורך, השירות היה מהיר, אדיב מאד וענה על כל השאלות.

אין לי ספק שקיבלנו פתרון טוב יותר שמגיע עם שירות ותמיכה מצויינים, ואינו גוזל מאיתנו משאבים מיותרים של זמן וכסף.

למד עוד על XtraBanner Email Enrichment

ינון שבירו, סמנכ"ל מערכות מידע, ג'ון ברייס מכללת הי-טק

XtraBanner בחברת ויזה כ.א.ל

XtraBanner בחברת ויזה כ.א.ל
מערך המחשוב ב-Cal מבוסס מאות שרתים ולמעלה מ-1000 תחנות קצה. השרתים מבוססים מערכות הפעלה שונות והם ממוקמים במספר רשתות. לאחרונה סיימה החברה שדרוג של כל תחנות הקצה ל-Windows 7. בצד השרתים, החל מהלך של הכנסת מערכת ההפעלה Windows Server 2012. כמו-כן, Cal מחזיקה חמש סביבות עבודה שונות: ייצור, גיבוי, בטא, טסט ופיתוח. החברה כפופה לרגולציות שונות ומתוך כך גם לתקן PCI.

הדרישות למוצר הגיעו ממחלקת הפרסום שפנתה אלינו, למחלקת מערכות המידע, על מנת שנאתר להם פתרון.

המוצר ענה על דרישות מחלקת הפרסום לעשות סגמנטציה למשלוח באנרים פרסומיים על פי קבוצות שונות של שולחים. מבחינת מערכות המידע, לנו היה חשוב שהמערכת לא תכביד על התשתיות ולא תגרום לתקלות ולהוצאות תחזוקה.

העבודה מול יוביטק הייתה מקצועית, תוך חתירה להשלמת הטמעת המוצר בזמן קצר.

למד עוד על XtraBanner Email Enrichment

איגור גוטמן, מהנדס מערכות בכיר בחברת Cal כרטיסי אשראי לישראל

מיקור חוץ בחברת Polycom

מיקור חוץ בחברת Polycom
חברת פוליקום מובילה בתחום פתרונות תקשורת בתחום הוידיאו, הטלפוניה והמידע. פוליקום הינה חברה גלובלית והיא מעסיקה מעל 4000 איש ב 8 מרכזי פיתוח בעולם. המרכז הישראלי שלנו עוסק בפיתוח של מרכזיית הוידאו.

האתגר שלנו היה לבנות Unified Communication Collaboration עם התמקדות באינטגרציה ל - LYNC. חברת U-BTech סיפקה לנו מומחה שישב אצלנו בארגון והיה אחראי על הטמעה, רכישת ידע והסמכה ל WAVE15 בגרסה 7.8 של המוצר.

המחויבות, המקצועיות ותחושת השייכות של המומחה מטעם U-BTech עשו את הבדל מסתם חברת ייעוץ, לחברה מצטיינת בתחומה, רגישה אלינו כלקוח ולאתגרים עימם נתמודד בהמשך הדרך. אין לי ספק שגם בפרוייקט הבא נפנה ל U-BTech, שגם סיפקה את הפתרון וגם נתנה לנו לכל אורך הדרך הרגשה שיש על מי לסמוך.

מידע נוסף

איתי גובס, מנהל שירותי הנדסה, פוליקום

XtraBanner בעיריית בת-ים

XtraBanner בעיריית בת-ים
כמנמ"ר עיריית בת-ים, ארגון מסועף ומורכב, המכיל כ – 700 תחנות עבודה, חלקן נייחות וחלקן ניידות, עלי להתמודד עם דרישות בלתי פוסקות של המחלקות השונות לשירותי IT בסביבת מחשוב הטרוגנית.

כאשר הגיעה דרישה ממחלקת הדוברות ויחסי הציבור של העירייה להשתמש במיילים שנשלחים כמדיה להעברת מסרים שונים, עלי כמנהל המחשוב ומערכות המידע הוטלה המשימה. חיפשתי עבורם פתרון שמצד אחד יהווה כלי פשוט לתפעול, שגם משתמשים ללא רקע טכנולוגי יוכלו להפיק ממנו את המקסימום ומצד שני, שלא יכביד ולא יגזול משאבים של זמן וכסף ממערכת המחשוב בארגון.

אחרי בדיקה מעמיקה של השוק, איתרנו 3 חברות אשר מספקות פתרון דומה פחות או יותר וכל אחת מהן נבחנה לפי פרמטרים זהים - עלות, השתלבות בתשתיות הקיימות בעירייה, קלות תפעול, נסיון של המוצר והחברה שמאחוריו, אפשרות להתפתחות לצרכים עתידיים וכמובן רמת השירות והכימיה עם הצוות המוביל.
לאחר בדיקת התוצאות בחרנו את המוצר של U-BTech.

למד עוד על XtraBanner Email Enrichment

מוטי לייסט, מנהל מחשוב ומערכות מידע, עיריית בת-ים