פורטל החינוך מבית U-BTech


 

שער הכניסה שלכם ל- Office 365
ומערכת ללמידה אינטראקטיבית וניהול קהילות


בשורה חדשה למערך החינוך העירוני
מיזם החינוך יצא אל הדרך במטרה להעניק לתלמידים ולסגלי ההוראה בבתי הספר את היכולת לרכוש מיומנויות למידה והוראה בעידן החדשני של סביבה דיגיטלית, וכן לאפשר לרשות המקומית להעצים את אגפי החינוך, את מנהלי בתי הספר ואת הגורמים הפדגוגיים השונים.

 

למידה. טכנולוגיה. קהילות.
במסגרת המיזם אנחנו מציעים פלטפורמה מתקדמת, העוטפת את טכנולוגיות Office 365 של Microsoft ומנגישה אותן למשתמשים, באופן שמעצים את חוויית הלמידה וההוראה ומוביל ליישום אמיתי ומלא של חזון הקהילה הלומדת ושל היכולות הרבות והמתקדמות המוצעות על ידי Office 365.

הפלטפורמה, המבוססת על תשתית ושירותי Office 365, מסנכרנת מידע רלוונטי על התלמיד, המורה, צוות החינוך ויוצרת קהילות לומדות חכמות (קהילת חוג מסוים, קבוצת למידה ועוד). השימוש בפלטפורמה מאפשר אינטראקציה רציפה בין אנשים וקהילות במסגרות החינוכיות של הרשות המקומית, ובכך תורם לשיפור חוויית הלמידה וההוראה, לחיזוק תחושת הקהילתיות, לשחרור חסמים טכנולוגיים, לטיפוח סקרנות ושיתוף ידע ולעידוד למידת חקר בעזרת מיומנויות למידה מתקדמות.

 

אם אתם מנהלי חינוך, מנמ"רים, מובילי תחום תקשוב, דיגיטציה או חדשנות ברשות המקומית, אנחנו משערים שכבר נתקלתם בנו ובפורטל שלנו באחד הכנסים בהם הצגנו או באתר מרכז השלטון המקומי בישראל. אם לא, תוכלו להירשם לפרויקט כאן. בואו והצעידו את מערך החינוך בעיר או במועצה שלכם צעד ענק קדימה!

 

 

Office 365 חינם לכל מורה ותלמיד!

במסגרת המיזם כלל המורים והתלמידים של הרשות המקומית ייהנו מחבילת Office 365 במתנה!
זו ההזדמנות שלכם לאפשר למורי ותלמידי העיר/מועצה שלכם להתקדם ל- Office 365 וליהנות מחבילת שירותים מלאה, הכוללת תיבת דוא"ל בענן (Outlook) ואת היישומים Skype Online, OneNote, PowerPoint, Excel, Word ועודבגרסה העדכנית ביותר וללא עלות!

ניתן להוריד את ה- Office לעד 5 מכשירים ביתיים: מחשב נייד ונייח, טאבלט או סמארטפון. בנוסף, במסגרת ההטבה יוכלו המורים והתלמידים ליהנות מאחסון ענן של 1 טרה במסגרת שירות OneDrive!

מדריך התקנה של Office 365 למחשב, מתוך פורטל החינוך, זמין עבורכם בקישור זה. 
מדריך הורדה והתקנה של Office 365 לטלפון הנייד, זמין עבורכם בקישור זה. 

מצורף מדריך מצולם לנוחותכם:
 

סטנדרטים חדשים של תקשוב בחינוך

  • ניהול חכם של מחזור חיי התלמיד במערכת החינוך ותמיכה במעברים השונים בין בתי הספר, כיתות וקבוצות לימוד, תוך שמירת פרטיות המידע.
  • המיזם שלנו מסייע לרשות המקומית ליישם תהליכי טרנספורמציה דיגיטלית מתקדמים.
  • המערכת פועלת תחת סטנדרטים מחמירים של אבטחת מידע ופרטיות המידע ומאושרת על ידי משרד החינוך.
  • הפלטפורמה כולה מבוססת תשתיות ענן ואין צורך בתשתיות מקומיות או התקנה של שרתים ו/או יישומים.


אנו שואפים לקבוע סטנדרט טכנולוגי גבוה במוסדות החינוך בארץ, המותאם לקצב בו משתנה הטכנולוגיה בימינו וליכולות הקוגניטיביות והדיגיטליות של דור התלמידים והמורים הנוכחי והדורות הבאים, וכן להוביל לצמצום פערים טכנולוגיים ודיגיטליים במערך החינוך העירוני.