פלטפורמת הענן של מיקרוסופט - Microsoft Azure
 

Office 365

מה היא פלטפורמת Azure?

Microsoft Azure זוהי פלטפורמה פתוחה וגמישה המאפשרת ניהול יעיל ונוח של היבטים שונים במחשוב ענן. בעזרת סביבת Windows Azure תוכל לבנות, להטמיע ולנהל תשתיות ברחבי הרשת הגלובלית במרכזי המידע המנוהלים של מיקרוסופט. תוכל לבנות אפליקציות בכל שפה כלי או Framework. בנוסף, תוכל לבצע אינטגרציה בין הענן הציבורי ובין סביבת IT הקיימת בארגונך. פלטפורמת Microsoft Azure של מיקרוסופט היא פלטפורמת ענן גמישה שיכולה לענות על כל צורך אפליקטיבי ומספקת זמינות של 99.95% ורמת שירות בין הגבוהות בשוק, מה שמאפשר להתרכז בהקמת סביבה ובניית שירותים ללא כל צורך להתמקד בתשתית. כל נושא התחזוקה מנוהל באופן אוטומטי כמו עדכוני מערכות הפעלה, חלוקת עומסי עיבוד ותקשורת בין שרתים ואפילו שרידות למכונות עצמן. בנוסף לכל, יש אפשרות לעדכן שירותים שפותחו עבור הסביבה בצורה חיה ללא צורך בהשבתה.

Cloud Accelerate Partner

השותף שלך בענן

חברת U-BTech Solutions היא שותף מוביל של מיקרוסופט עם ניסיון עשיר בהטמעת פתרונות מבוססי Windows Azure. ובעלת נסיון רב בפרויקטים מורכבים בתחום הענן.

הפרויקטים אותם אנו מבצעים כוללים הגירת תשתיות מיקרוסופט (מיגרציה) אל Windows Azure, פרויקטים היברידים המשלבים מוצרים באתר הלקוח ובענן, ביצוע הזדהות מבוססת SSO עם תשתיות ה-Active Directory, מערכות אוטומציה לענן ולניהולו הכוללות פתיחה וניהול חשבונות Office 365 בצורה אוטומטית ובאמצעות מערכות הארגון, פורטל לניהול ואיפוס סיסמאות ועוד.

 

 

 

צור קשר

חברת U-BTech הינה שותפה מוסמכת של מיקרוסופט ברמת שותף זהב ובעלת ניסיון עשיר בהטמעת מוצרי תשתיות מיקרוסופט בארגונים ובחברות מובילות במשק הישראלי.

נשמח לעמוד לרשותך לשאלות נוספות בנושא Microsoft Azure ובנושאים הקשורים לטכנולוגיות מיקרוסופט, בארגון ובענן.


Contact Us